גשר אחורי

מאמרים נוספים:

כמעט בכל בית ספר בישראל ניתן למצוא ילדים עם גשר בולט ליישור שיניים, אך קשה למצוא אנשים בגיל מבוגר עם גשר בולט ליישור שיניים. מה עושים במקרה והשיניים עקומות ונדרש גשר ליישר אותן? אם אתם נמצאים בדילמה האם לעשות גשר ליישור שיניים או לוותר על הטיפול, כדאי שתדעו כי היום ניתן להתקין גשר אחורי המבצע את אותו תהליך של יישור השיניים, אך במקרה זה הוא אינו בולט לעין. הגשר האחורי הוא נפוץ מאוד ומאפשר לכל אחד לבצע טיפול יעיל ליישור שיניים בצורה דיסקרטית. 
 
שיניים בולטות פוגעות באופן משמעותי באסתטיקה של הפה, והדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה זו היא באמצעות התקנת גשר ליישור שיניים. ישנם סוגים שונים של גשרים כגון גשר שקוף, גשר מתכת וגשר פנימי (אחורי). רופא השיניים יציע לכם את האופציה המתאימה ביותר בהתאם למצב השיניים הנוכחי שלכם.
 

גשר בשניים

התקנת גשר בשניים שייכת לתחום האורתודנטיה. אורתודנטיה עוסקת בין היתר בטיפול בבעיות הקשורות למנח הסגירה של הפה, לשיניים עקומות ולתיאום בין הלסת התחתונה ללסת העליונה. בבדיקת האבחון עם רופא השיניים תוכלו לדעת מה מצב הלסת שלכם ומהן האופציות ליישור השיניים במקרה שלכם.  

התקנת גשר בשיניים על-ידי רופא מוסמך

התקנת הגשר בשיניים היא לא רק עניין אסתטי אלא יכולה לפתור בעיות של סגר, רווחים בין השיניים ושיניים אשר גדלו אחת על השנייה. באמצעות התקנת הגשר, במקרים מסויימים, ניתן למנוע בעיות רפואיות עתידיות בחלל הפה. 

גשר בשיניים שקוף

אם החלטתם לטפל ברווחים בין השיניים ובשיניים עקומות ואתם לא מעוניינים שיראו את הגשר המקובע, אתם יכולים לבדוק את אופציית גשר בשיניים שקוף. על מנת שתוכלו לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בשיניים שלכם, מומלץ לכם לפנות למרפאת ד"ר צבי שפרבר המתמחה בקיבוע גשר ליישור שיניים. במרפאה תוכלו לבצע קיבוע גשר אחורי או גשר שקוף בכדי לתקן את בעיית השיניים מבלי שזה יהיה בולט מבחינה חיצונית. 

קיבוע גשר אחורי על-ידי הצוות המקצועי של מרפאת ד"ר צבי שפרבר

לקבלת הצעת מחיר לקיבוע גשר ליישור שיניים, צרו קשר עם צוות מרפאת ד"ר צבי שפרבר וקבלו הצעה אטרקטיבית אשר תביא לפתרון אסתטי ורפואי בו זמנית. 
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule