גשר שיניים פנימי

מאמרים נוספים:

גשר שיניים פנימי כולל הצבה של קוביות פנימיות בחלק האחורי של השיניים. בניגוד לשיטה של הצבת הקוביות באופן חיצוני, הקוביות הפנימיות נעשות בהתאמה ספציפית למבנה השיניים של המטופל. השיטה הייחודית של גשר שיניים פנימי דורשת מרופא השיניים ידע רחב ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, גשר שיניים פנימי הינו בלתי נראה, ואינו גורם להפרעה בדיבור או בתפקוד התקין של השיניים. לפני ביצוע גשר שיניים פנימי יש לערוך בדיקה מקיפה, וסקירה של שיני המטופל, אשר נועדה לתכנן באופן מדויק ונכון את החוטים והקוביות, על מנת להגיע לתוצאה האפקטיבית והמדויקת ביותר. ד"ר צבי שפרבר הינו רופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בטיפולי גשר על שתל, גשר פנימי לשיניים ומגוון רחב ונוסף של טיפולי שיניים.

גשר על שתל

גשר על שתל למעשה נתמך בשתל, בניגוד לגשר שיניים רגיל אשר נתמך על השיניים הטבעיות של המטופל, גשר זה נתמך על השתלים. במהלך תהליך זה, מחברים את הכתרים באמצעות הגשר, זאת על מנת ליצור חטיבה יציבה אחת. גשר מסוג זה מתאים במקרים בהם חסרות שיניים בפה, ומקטין באופן ניכר את הלחץ על השתל הבודד.
 

גשר אחורי

גשר אחורי הפך בשנים האחרונות לטיפול רפואי מבוקש במיוחד בקרב מבוגרים וילדים כאחד. הקדמה הרפואית והטכנולוגית מולידה שיטות יישור שיניים פורצות דרך אשר מאפשרות למטופל יישור שיניים אפקטיבי, מהיר, וללא כאבים, וכמובן מראה אסתטי ונעים יותר, ללא הסרבול של הגשר מהסוג הישן.
טיפולי יישור שיניים הפכו בשנים האחרונות נפוצים בקרב מבוגרים. שיטות יישור שיניים חדישות המאפשרות ליישר את השיניים ללא חובת התקנת גשר מתכת כואב, מכוער ומסורבל, מביאות אל האורתודנטים קהל של מבוגרים. כיום, כ-35% מטיפולי יישור השיניים מתבצעים בקרב מבוגרים. ד"ר צבי שפרבר הינו רופא שיניים מומחה בעל קליניקה פרטית אשר מציע לקהל המטופלים מגוון רחב של טיפולי שיניים על ידי צוות מנוסה ומקצועי.

גשר פנימי לשיניים

גשר פנימי לשיניים מולבש למעשה על הצד האחורי של קו השיניים, ולכן הינו בלתי נראה ולא ניתן להבחין בו במראה ראשוני. מדובר בטיפול מורכב יותר אשר דורש מיומנות וידע רב, אך מטופלים רבים מעדיפים את השיטה הזו על פני הגשר הישן, המסורבל ובעל המראה הפחות אסתטי.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule