הבהרת שיניים בפתח תקווה

מאמרים נוספים:

הבהרת שיניים במרכז הוא טרנד מאוד נפוץ, והרבה מאוד אנשים שנולדו עם צבעי שן גנטיים יותר כהים או שהשיניים שלהם שינו צבע בעקבות שתיית קפה, תה ועישון, בוחרים לעשות הבהרת שיניים בפתח תקווה אצל ד"ר צבי שפרבר.

צבע השיניים שלנו נקבע לפי שכבת הדנטין הפנימית של השן ולא לפי השכבה החיצונית כפי שרבים סבורים. יחד עם זאת, במהלך הזמן השיניים שלנו משנות את צבען והופכות להיות צהובות או כהות יותר כתוצאה של שכבת דנטין שמתעבה בהדרגה ושכבת השן החיצונית (האימייל) שנשחקת בהדרגה.
 

איך ולמה בעצם זה קורה? בשכבה העליונה של השיניים שלנו קיימים סדקים, שדרכם מצליחים לחדור חומרים שונים אשר לאט לאט צובעים את השיניים. הבהרת שיניים בפתח תקווה נעשית על ידי חימצון הפיגמנטים שנמצאים בשכבת השם הפנימית דנטין. חומר החימצון חודר דרך אותם סדקים באמייל שהוזכרו קודם, וגורם לשינוי הפיגמנט. בדרך זו מתקבלות שיניים בהירות יותר. התוצאות של ההברה ניתן לראות כבר לאחר ימים בודדים. הבהרת שיניים במרכז עושים רק בקליניקה של ד"ר צבי שפרבר (D.M.D), שהוא דור המשך לרופאי שיניים, מטפל במרפאתו הפרטית מאז 1996. המרפאה החדישה ממוקמת בבני-ברק ומציעה מגוון טיפולי שיניים בטכנולוגיות מתקדמות.

עם הצוות נמנה גם מומחה פה ולסת, המבצע השתלות ששיניים, הרמות סינוס ועוד. הבהרת שיניים בפתח תקווה על ידי הצוות המומחה של ד"ר צבי שפרבר תקבלו את התוצאה המושלמת לה ייחלתם ותוכלו לחייך בגאווה בפה מלא. הליך הבהרת שיניים בפתח תקווה במרפאתו של ד"ר צבי שפרבר,  הוא הליך פשוט, ללא תופעות לוואי, שנועד לשרת את תושבי פתח תקווה והסביבה.

מי לא היה רוצה לחייך חיוך של מליון דולר? חיוך שחושף שיניים לבנות ויפות, מעניק מראה נפלא ומחזק את הבטחון העצמי. להבדיל משנים עברו בהן הבהרת שיניים היתה כרוכה בהוצאה ניכרת, כיום טיפולי הברת שיניים הם נגשים לכל כיס, והפכו לטיפולים פופולאריים בעולם המערבי ובארה״ב. במרפאתו של ד"ר צבי שפרבר תקבלו יעוץ וטיפול מקצועיים תוך תאום ציפיות ויחס אישי, אשר ילווה אתכם מרגע הגעתכם אל המרפאה ועד לקבלת התוצאה המושלמת עבורכם. ד"ר צבי שפרבר והצוות המקצועי שלו הם רופאים בעלי נסיון רב שנים, שלאורך שנים טיפלו באין ספור פציינטים מרוצים.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule