השתלות שיניים

מאמרים נוספים:

השתלות שיניים נועדו לכל מטופל אשר סובל ממחסור בשן או מספר שיניים בעקבות סיבות שונות. מחסור בשיניים יכול להשפיע על המראה האסתטי, על יכולת הלעיסה, הדיבר, וכמובן על הבריאות התקינה של השיניים. השתלות שיניים נועדו לטפל בנושאים אלה בדיוק, ולהעניק למטופל פתרון רפואי אפקטיבי ומהיר. כמו כן, טיפולים אשר עברו השתלות שיניים מעידים על שיפור ניכר ביכולת הלעיסה, עד למעלה מתשעים אחוזים. כיום, בזכות הקדמה הרפואית ניתן להשיג באמצעות ניתוח של השתלות שיניים אחיזה ויציבות ברמה גבוהה במיוחד. ד"ר צבי שפרבר הינו רופא שיניים מומחה ובעל מרפאה מקצועית אשר מציע מגוון רחב של טיפולי שיניים איכותיים בטכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, צוות המרפאה הינו בעל התמחות בתחום השתלות השיניים, פה ולסת, הרמת סינוס, השתלת שיניים קבועות, ניתוח כירורגי בשיניים, ניתוח השתלות שיניים ועוד.

ניתוח כירורגי בשיניים

ניתוח כירורגי בשיניים הינו תהליך רפואי בעל יתרונות רבים, ונועד להעניק למטופל פתרון רפואי יעיל ומהיר. כמו כן, לצד היתרונות הרפואיים של תהליך זה, קיימים גם יתרונות פסיכולוגיים רבים אשר מעניקים למטופל ביטחון עצמי ושיפור ניכר בההערכה העצמית. מטופלים רבים מדווחים כי מחסור בשיניים יכול לגרום לקושי נפשי, ירידה ניכרת בביטחון העצמי, וקושי בלעיסה. השתלים נועדו להחזיר למטופל את הביטחון, המראה האסתטי ובריאות השיניים.
 

ניתוח השתלות שיניים

ניתוח השתלות שיניים הינו תהליך רפואי חדשני ומתקדם בתחום רפואת השיניים, אשר נועד להעניק למטופל טיפול אפקטיבי ומקצועי אשר יניב את התוצאה האיכותית והטובה ביותר עבורו. המצאת השתלים הייתה בזמנו פריצת דרך יוצאת דופן וחדשנית בתחום, וכיום תוצאות הניתוח עומדות על למעלה מתשעים אחוזי הצלחה. ד"ר צבי שפרבר הינו רופא שיניים מומחה בתחום רפואת השיניים השיקומית, ובעל מרפאה מתקדמת ומקצועית אשר מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים באיכות הגבוהה ביותר, לצד מכשור מתקדם ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

השתלת שיניים קבועות

השתלת שיניים קבועות מאפשרת למעשה שחזור שיניים, ומהווה תחליף חכם ויעיל יותר של שיניים תותבות. תחום השתלות השיניים משתדרג ומאפשר כיום ליצור מערכת שלמה בחלל הפה, ובכך לשפר את יכולת הלעיסה של המטופל ולתרום לבריאות השיניים והפה. מדובר על תהליך אשר מבטיח שיפור משמעותי באיכות החיים של המטופל, ואחוזי הצלחה מן הגבוהים בתחום רפואת השיניים.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule