השתלות

מאמרים נוספים:

זקוקים להשתלת שיניים? אין טעם להמתין לקביעת טיפול השתלות בשיניים, ככל שהטיפול יהיה מוקדם יותר כך ייטב למטופל. בהשתלת שן רופא השיניים מחדיר שתל דנטלי העשוי מחומר טיטניום חזק ואמין ועליו מלבישים את השן המלאכותית. עם הטכנולוגיה הקיימת היום ניתן לבצע השתלת שיניים בכל הפה ביום אחד למראה בריא של חלל הפה.

השתלת שיניים ללא עצם

במקרים רבים לא ניתן להחדיר שתל סטנדרטי לעצם הלסת מכיוון שיש חוסר בעצם או עצם פחותה שאינה מאפשרת להחזיק את השן בצורה יציבה ונכונה. במקרים הללו ניתן לבצע החדרה של שתל קצר ורחב שיכול להישאר יציב ותקין בתוך הלסת. השתלת שיניים ללא עצם מתבצעת על-ידי רופאי שיניים בעלי ניסיון בטיפולים מורכבים לשיקום הפה.

השתלים הקצרים מונעים את הצורך בבניית עצם עבור המטופל ומאפשרים טיפול קצר וזול יותר לעומת שתלים סטנדרטיים.

קביעת טיפול השתלת שיניים אצל רופא שיניים מומחה

מטופל הזקוק להשתלת שיניים יכול לקבוע לפגישה ראשונית עם רופא שיניים מומחה בשתלים דנטליים. בפגישה רופא השיניים יבדוק את מצב החניכיים והשיניים ואת מצב העצם בלסת בכדי לוודא האם יש מספיק עצם להחדרת השתל ללסת. בהתאם למצב הלסת ומצב השיניים והחניכיים, רופא השיניים מציע למטופל את כל האופציות הרלוונטיות עבורו בטיפול השתלת שיניים.
 

סוגי שתלים דנטליים

כאמור יש שתל קצר ושתל ארוך אך גם החומר ממנו עשוי השתל יכול להיות שונה בין שתל לשתל. יש  שני סוגי שתלים דנטליים עיקריים, שתל העשוי טיטניום ושתל העשוי מחומר זירקוניה. השתלים מטיטניום עשויים מסגסוגת שהמתכת העיקרית בסגסוגת היא טיטניום. טיטניום נחשב לחומר חזק שהלסת אינו דוחה בעת ההשתלה. חומר הזירקוניה משמש גם כחומר לשתלים וגם כחומר ממנו עשויים הכתרים ונחשב לחומר איכותי ביותר בטיפולי השתלת השיניים. אם אתם מתלבטים לגבי אילו סוגי שתלים כדאי לבחור, אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ במרפאת ד"ר צבי שפרבר.

קביעת תור להשתלות במרפאה המקצועית של ד"ר צבי שפרבר

על מנת לקבוע תור להשתלות במרפאה של ד"ר צבי שפרבר, כל מה שצריך לעשות הוא להתקשר למרפאה או להשאיר פרטים אישיים באתר ולקבוע תור אצל הרופא. צוות המרפאה ישמח לתת לכם שירות אישי ומקצועי.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule