טיפולי שורש בבני ברק

מאמרים נוספים:

טיפולי שורש הם טיפולים נפוצים ושגרתיים בכל מרפאות השיניים, אך אם אתם צריכים טיפולי שורש במרכז הארץ, מרפאתו של ד"ר צבי שפרבר מציעה לכם טיפולי שורש בבני ברק וגם טיפולי שורש בפתח תקווה.

ד"ר צבי שפרבר (D.M.D), הוא דור המשך לרופאי שיניים והוא מטפל במרפאתו הפרטית מאז 1996. המרפאה החדישה והמאובזרת במיטב ציוד טכנולוגי, ממוקמת בבני-ברק ומציעה מגוון טיפולי שיניים בטכנולוגיות מתקדמות. עם הצוות נמנה גם מומחה פה ולסת, המבצע השתלות שיניים, הרמות סינוס ועוד. כל מטופל במרפאה מקבל יחס מקצועי וסבלני וכמובן טיפול שיניים איכותי, שמטרתו שיפור מקסימלי של בריאות, נוחות ואסתטיקת הפה. כל זאת באווירה נעימה ונינוחה. 
 

טיפול שורש נעשה כאשר העששת חדרה את שכבת האימייל ואת שכבת הדנטין ופגעה ברקמה הפנימית של השן, דבר אשר גורם לכאבים חזקים. לפני הטיפול הרופא נעזר בצילום רנטגן על מנת לאמוד את חומרת הבעיה ולהגיע להחלטה מדוייקת לגבי אופן הטיפול. טיפולי שורש בבני ברק בביצועו של ד"ר צבי שפרבר הם טיפולים יסודיים שמבוצעים באופן מקצועי. טיפולי שורש במרכז, טיפולי שורש בבני ברק, טיפולי שורש בפתח תקווה, נעשים בהרדמה מקומית על ידי ד"ר צבי שפרבר והצוות המקצועי והנאמן שלו.

ד"ר צבי שפרבר נעזר בטכנולוגיות חדשניות ומשוכללות אשר מאפשרות לו דיוק מקסימלי וטיפול במינימום כאבים. כך למשל טיפולי שורש בבני ברק נעשים תחת מיקרוסקופ, בעזרתו מתאפשרת ראות הרבה יותר טובה של התעלות וכתוצאה מכך, דיוק מירבי וטיפול יסודי. טיפולי השורש נעשים היום לגמרי באופן שגרתי, כמעט שאינם כרוכים בכאב, והם בעלי חשיבות גדולה לשיקום השיניים. במהלך הטיפול מנקים את הרקמות אשר נמצאות בליבת השן וממלאים אותו בחומר מיוחד, אשר מאפשר לשן להמשיך לתפקד.

ד"ר צבי שפרבר הוא מומחה לטיפולי שורש ולכן הוא בקיא ובעל יכולת בטיפולים הספציפיים האלה. בעזרת כלים חדשניים, ביניהם גם מיקרוסקופ, ניתן לגלות מבעוד מועד בעיות בלתי צפויות ובכך להקטין סיכוי לתקלות. כל טיפול שמתבצע במרפאתו של ד"ר צבי שפרבר, נעשה תוך הסבר ושיתוף מלא עם הפציינט, דבר אשר מקנה בטחון, נוחות ונינוחות. הפציינטים של ד"ר צבי שפרבר לגמרי סומכים על מקצועיותו ומרגישים בטחון להפקיד את בריאות הפה בידיו המיומנות.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule