כתרים לשיניים

מאמרים נוספים:

קיבוע כתרים לשיניים היא פעולה חשובה המתבצעת על-ידי רופא שיניים במקרים בהם יש צורך בשמירה על שתל חדש או על שן פגועה או שבורה. ישנם סוגים שונים של כתרים אך מטרתם היא דומה ובכל הסוגים של הכתרים יש צורך בשמירה על הגיינת הפה על מנת שהכתר יחזיק לזמן ממושך. כתרים נועדים להחזיק לכל החיים ולכן שמירה על הגיינת הפה היא נדרשת ביותר לשמירה על הכתרים החדשים. 
 
הטיפולים המקדימים לקיבוע הכתר הם בדרך כלל טיפולי שורש או החדרת שתל חדש לשן. אילו נחשבים לטיפולים מורכבים אך נחוצים במקרים רבים בכדי שהמטופל יוכל להשתמש בשיניו באופן מלא. רופאי שיניים המרכיבים גשרים לשיניים יכולים במקרים מסויימים לקבע כתר בכדי שיהיה ניתן להתקין את הגשר על השיניים בצורה יציבה ומדוייקת. 
 

מהו כתר זירקוניה?

כתר זירקוניה הוא אחד הכתרים המומלצים על רופאי השיניים. החומר הייחודי של כתר הזירקוניה מאפשר לקבע כתר בצורה מהירה ונוחה, עם גוון המתאים לשאר השיניים בפה. כאמור, מטרת הכתר היא לשמור על מבנה השן או השתל החדש ובמקרה של כתר הזירקוניה החומר ממנו עשוי הכתר שומר על החלק הפנימי בצורה אופטימלית. 

כתר חרסינה והשימושים שלו

כתרי החרסינה הם נפוצים ביותר בטיפולי שיניים ונחשבים לשימושיים מאוד. רופאי שיניים משתמשים בכתר חרסינה בדרך כלל לשיניים קדמיות, ואם ההתקנה היא בשן אחורית אז לעיתים מוסיפים קיבוע מתכת על מנת שהכתר יהיה חזק ויציב לשנים ארוכות. 

כתר על שתל

אם אתם נדרשים לבצע כתר על שתל או כתרים על שיניים פגומות, כדאי לכם לפנות למרפאת ד"ר צבי שפרבר המתמחה בקיבוע כתרים לשיניים כבר מעל ל-2 עשורים ברצף. צוות רופאי השיניים במרפאה נחשב למוביל בתחום שיקום הפה ובתחום הטיפולים המורכבים הכוללים טיפולי שורש וקיבוע כתרים מסוגים שונים.

מרפאת ד"ר צבי שפרבר מציעה - התקנת כתרים לשיניים

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולי השיניים של מרפאת ד"ר צבי שפרבר? התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו בדיקה ואבחון ראשוני ללא עלות. ד"ר צבי שפרבר וצוותו משתמשים בטכנולוגיות החדישות ביותר לטיפולי שיניים, מה שמבטיח לכם שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר לבעיית השיניים שלכם.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule