עקירה כירורגית

מאמרים נוספים:

טיפולי שיניים מורכבים דורשים לעיתים טיפול של רופא כירורג. עקירה כירורגית יכולה לקחת מספר דקות בלבד או להיות מורכבת יותר ותדרוש טיפול של מומחים בתחום הכירורגיה של הפה. יש חשיבות בפנייה לרופא שיניים מומחה בעקירות שיניים בעל ניסיון בטיפולים מהסוג הזה. במקרים מסויימים רופא השיניים מפנה את המטופל לניתוח הכירורגי אצל רופא כירורג והמטופל חוזר להמשך הטיפול במרפאה. עקירות כירורגיות מתבצעות במצבים בהם יש צורך להוציא שן פגועה אשר יכולה לגרום לנזק בחלל הפה בטווח הארוך.

עקירה כירורגית לסת תחתונה

עקירות יכולות להתבצע באופן פשוט יחסית אך ישנן עקירות מסובכות יותר כגון עקירה כירורגית לסת תחתונה. בדרך כלל העקירות הללו מתבצעות עם הרדמה מקומית או כללית בהתאם לטיפול ולמצב הפה. גם כאן יתכן שרופא השיניים יפנה את המטופל לניתוח אצל רופא כירורג ולאחריו המטופל יחזור למרפאה להמשך טיפול באיזור ממנו הוציאו את השן.

אחד מהטיפולים המורכבים בעקירות שיניים הם הטיפולים של שיני בינה.
 

עקירות כירורגיות שיני בינה

שיני הבינה הן האחרונות שנוצרות וגדלות בחלל הפה. לחלק מהמטופלים שיני הבינה אינן יוצאות החוצה ונשארות כלואות בלסת. במצב כזה יש סיכון רב לזיהומים ודלקות ולכן במקרים הללו יש צורך בעקירות כירורגיות שיני בינה.

עקירת שן בינה כלואה

שן בינה כלואה לא ניתן לעקור בצורה מלאה ויש לפרק את השן לכמה חלקים, טיפול זה מצריך עבודה מקצועית ומיומנת של רופא מומחה עם ניסיון בעקירות כירורגיות. אם הפנו אתכם לעקירת שן בינה כלואה, אתם מוזמנים לקבוע תור במרפאת השיניים הותיקה של ד"ר צבי שפרבר הנמצאת באיזור המרכז.

טיפול עקירה כירורגית במרפאת השיניים המקצועית והותיקה של ד"ר צבי שפרבר

מרפאת ד"ר צבי שפרבר מטפלת בלקוחות רבים הזקוקים לעקירה כירורגית והלקוחות מגיעים למרפאה מכל הארץ ובעיקר מאיזור המרכז. לפני ביצוע העקירה, צוות המרפאה של ד"ר צבי שפרבר קובע פגישה עבור המטופל בכדי לבדוק את מצב השיניים והחניכיים לפני ביצוע העקירה. במהלך עקירות כירורגיות מסויימות יש סיכון לפגיעה בעצב הנמצא בתוך הלסת, לכן חשוב לעשות את הטיפול אצל רופא המומחה לעקירות. אם בחרתם לפנות למרפאת ד"ר צבי שפרבר, תהיו סמוכים ובטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule