רופא שיניים בבני ברק

מאמרים נוספים:

מי שמחפש רופא שיניים בבני ברק, מוזמן להגיע למרפאתו הפרטית של ד"ר צבי שפרבר אשר ממוקמת בבני ברק. ד"ר צבי שפרבר (D.M.D), דור המשך לרופאי שיניים, מטפל במרפאתו הפרטית מאז 1996.

המרפאה החדישה מציעה מגוון טיפולי שיניים בטכנולוגיות מתקדמות. עם הצוות נמנה גם מומחה פה ולסת, המבצע השתלות ששיניים, הרמות סינוס ועוד. כל המטופלים במרפאה זוכים ליחס מקצועי וסבלני וכמובן טיפול שיניים איכותי, שמטרתו שיפור מקסימלי של בריאות, נוחות ואסתטיקת הפה. כל זאת באווירה נעימה ונינוחה.

ד"ר צבי שפרבר הוא רופא שיניים בבני ברק שמטפל במגוון רחב של בעיות שיניים ולכן נותן מענה להרבה מאוד מטופלים. מרפאת שיניים בבני ברק של ד"ר שפרבר היא מרפאה של מומחים.
 

כיום טיפול שורש הוא טיפול מאוד נפוץ שמתבצע בגלל עששת וזיהומים שונים ונעשה בשלושה שלבים עיקריים – סילוק הזיהום, ניקוי וטיהור השן וסגירה ואטימה של השן. במהלכו של טיפול שיניים, רופא שיניים בבני ברק מסלק רקמות נגועות ומנקה את התעלות של השן. את התעלות הוא ממלא בחומר מיוחד.

לרוב, טיפול שורש נעשה במקרים של עששת חמורה, שן שבורה או דלקת. טיפול שורש הוא טיפול שכיח מאוד והוא מונע התפתחות דלקות חמורות וכאבים ואף מציל את השן מעקירה, לכן לטיפולי שורש יתרונות רבים. רופא שיניים בבני ברק מבצע טיפולי שיניים בעזרת מיקרוסקופ קליני, אשר עובד בהגדלה של פי 25 ובעל תאורה חזקה, דבר אשר מאפשר לרופא לאבחן את מה שלא ניתן לעשות בעין בלתי מזוינת. בתוך מרפאת שיניים בבני ברק משתמשים בציוד טכנולוגי חדיש ואיכותי, בעזרתו ניתן לתת טיפולים מתקדמים ביותר.

המרפאה של ד"ר היא מרפאה אסתטית שנעים להכנס לתוכה. כאשר מדובר בפרוצדורות מורכבות כגון טיפולי שיניים, מומלץ מאוד לגשת לרופא מומחה בעל ותק ונסיון ואף לנסות לקבל המלצות ממטופלים אחרים. ד"ר צבי שפרבר הוא רופא מומחה אשר משקיע זמן רב בבדיקה ראשונית ויסודית ובהמשך משקיע את מיטב הידע שלו בטיפולים מתקדמים.

בין אם אתם זקוקים לסתימה רגילה, טיפולים אחרים מורכבים או השתלות שיניים, במרפאה של ד"ר צבי שפרבר תקבלו מענה מקצועי ביותר, יחס אישי וסבלנות רבה. בנוסף, המרפאה מצוידת במיטב ציוד המתקדם מסוגו בארץ. 
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule