שחזור שיניים

מאמרים נוספים:

מה עושים במקרים של שיניים לא שלמות? במקרים בהם יש בפה שיניים לא שלמות או נשך  לא שלם, ניתן לבצע שחזורי שיניים. שחזור שיניים מתבצע בדרך כלל בעזרת חומר לבן לסתימת שיניים. במקרים אחרים בהם יש צורך בעקירת שן שבורה, ניתן לבצע לאחר העקירה השתלת שתל דנטלי במקום והתקנה של כתר על השתל הדנטלי. טיפולים העוסקים בשחזורי שיניים מתאימים לרוב המטופלים. בעת ההגעה למרפאה, רופא השיניים בודק את מצב הפה, החניכיים והשיניים ובוחן את האופצייה המתאימה ביותר לטיפול.

שחזור שן באמצעות סתימה לבנה

מה עושים במקרה של נפילה ושבירה חלקית של השן? לאחר נפילה ושבירת חלק משן, ניתן להגיע לרופא השיניים ולבדוק את האפשרות לשחזור שן באמצעות סתימה לבנה. חומר הסתימה הוא חזק ועמיד ומאפשר להשלים חלקים מסויימים בשיניים אשר נשברו.

שחזור שן קדמית למראה טבעי של השיניים

גם במצבים של שבירת שן בחלק הקדמי של הפה, ניתן לבצע שחזור שן קדמית באמצעות סתימה לבנה. המראה שנוצר נראה טבעי ומאפשר למטופל לחייך בנוחות עם שן לבנה ושלמה. האם טיפול בשחזורי שיניים מביא למראה טבעי? שחזורי שיניים אכן יכולים לשפר את המראה הטבעי של הפה.
 

שיקום הלסת

מה ניתן לעשות במצבים הדורשים שיקום לסת? שיקום הלסת נדרש במצבים בהם שחזור השיניים נעשה באמצעות השתלות שיניים. במקרים רבים אצל מטופלים, מופיע חוסר בעצם או עצם ברמה פחותה אשר אינה מאפשרת החדרת שתל ללסת. במקרים הללו ניתן לבצע טיפול מיוחד לשיקום לסת על-ידי חומרים המחליפים את חומר העצם החסר.

על מנת לבצע טיפול יעיל לשיקום לסת או שחזור שיניים, מומלץ לפנות למרפאת ד"ר צבי שפרבר הנחשבת לאחת המרפאות הותיקות ביותר באיזור מרכז הארץ.

טיפול מקצועי ומיומן של שחזור שיניים במרפאת ד"ר צבי שפרבר

ד"ר צבי שפרבר שייך למשפחה מוכרת וענפה של רופאי שיניים בכירים. ד"ר צבי שפרבר ממשיך את דרכם עם מרפאה מקצועית לטיפולי שיניים בטכנולוגיות מתקדמות. המרפאה הוקמה לפני שני עשורים והפכה לאחת המרפאות המוכרות באיזור המרכז. לייעוץ ראשוני לטיפולי שחזורי שיניים או לטיפול בשיקום לסת ושיקום פה, ניתן לפנות למרפאת ד"ר צבי שפרבר ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית במרפאה.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule