שתלים בשיניים

מאמרים נוספים:

סובלים משיניים חסרות? זה הזמן לקבוע טיפול לשתלים בשיניים. ב-2 העשורים האחרונים השתלה של שיניים הפכה לחלק בלתי נפרד מהטיפולים לשיקום הפה. באמצעות שיטות טיפול מתקדמות, ניתן לשקם את הפה בצורה מושלמת ולהביא לתוצאה הרצויה של פה בריא שאינו מוגבל באכילה. במקרים של חוסר רב בשיניים, אחד הפתרונות שניתנו בעבר הוא התקנה של שיניים תותבות אך השיניים התותבות התגלו כמוגבלות באכילה ולעיתים יצרו חוסר נוחות בחלל הפה. טיפולי השיניים החדשים, הכוללים השתלת שיניים, מהווים פתרון מושלם לבעיות שנוצרות עם שימוש בשיניים תותבות.  
 
האם טיפול לשיקום הפה הכולל השתלת שיניים מתאים לכל אחד? בכדי לדעת אם טיפול מסויים לשיניים מתאים למטופל, יש להגיע לבדיקה מקיפה אצל הרופא המטפל. בהתאם למחלות הרקע של המטופל, רופא השיניים יחליט האם ניתן לבצע את הטיפול. כל טיפול הכולל השתלת שיניים מותאם באופן אישי לכל מטופל ולמצב הפה שלו.  
 

שתלים במקום שיניים תותבות

כאמור, השיניים התותבות הן פתרון שהיה יעיל במשך שנים רבות, אך חוסר הנוחות של המטופלים בשימוש השינייים התותבות ביום יום, גרמה לרופאי השיניים למצוא פתרונות חדשים אשר יאפשרו נוחות מקסימלית ואפשרות לאכול כל מאכל באופן טבעי. החידושים הטכנולוגיים בשנים האחרונות הביאו לייצור שתלים באיכות גבוהה המאפשרים הטמעה טובה יותר בעצם הלסת. 

התקנת שתלים דנטליים - איך זה עובד?

מטופלים הסובלים משיניים רקובות או חוסר בשיניים מגיעים לבדיקה ראשונית אצל רופא השיניים בכדי לבדוק התאמה לטיפול. אחת הבדיקות כוללות את איכות העצם בלסת בכדי לדעת האם היא מתאימה להתקנה של שתלים דנטליים. במידה ואיכות העצם טובה, ברוב המקרים יהיה ניתן להתחיל מייד בתהליך הכנת הפה להשתלת השיניים.

טיפול מקצועי לשתלים לשיניים

אם אתם מחפשים מרפאת שיניים מקצועית לטיפול שתלים לשיניים, מומלץ לכם לפנות למרפאת ד"ר צבי שפרבר המתמחה בטיפולים לשיקום הפה. המרפאה פועלת כבר מעל ל-24 שנים ומספקת שירות מקצועי למאות מטופלים בכל חודש מכל איזור המרכז. 

שתלים בשיניים במרפאת ד"ר צבי שפרבר

לקביעת בדיקה ראשונית לשתלים בשיניים השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר של מרפאת ד"ר צבי שפרבר, וצוות המרפאה יחזור אליכם בהקדם לתיאום הביקור. ברגע שבחרתם במרפאת ד"ר צבי שפרבר, תדעו שאתם בידיים טובות!
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule