תותבות על גבי שתלים

מאמרים נוספים:

מבוגרים הסובלים משיניים חסרות, יכולים היום למצוא פתרון יעיל לקיבוע השיניים החדשות שלהם. אם בעבר השיניים החדשות היו יושבות על הרקמה הרכה של החניכיים וחשופות לכל תנועה של הלסת, היום ניתן להתקין שיניים תותבות על גבי שתלים וכך לקבע אותן בצורה מושלמת. הקיבוע מאפשר לאכול בנוחות רבה יותר, לאכול אוכל קשה יותר ולהינות משיניים חזקות אשר מותקנות בפה באופן קבוע מבלי הצורך להוציא אותן במהלך היום. חשוב לדעת כי גם לאחר התקנת הקיבוע בשיניים, המטופלים נדרשים לשמור על הגיינת שיניים גבוהה על-ידי צחצוח השיניים החדשות באופן יום יומי. 

קיבוע תותבות על-ידי שתלים דנטליים

בכדי לקבע שיניים תותבות יש צורך בהחדרה של שתלים דנטליים לעצם הלסת. באמצעות המכשור המתקדם הקיים היום ניתן להחדיר 4-6 שתלים בלסת התחתונה והעליונה ועליהן לקבע את השיניים החדשות בצורה אופטימלית. 
 

תיקון שתלים

לעיתים רחוקות מתרחש מצב בו השתלים אשר הוחדרו לחלל הפה אינם נקלטים בצורה טובה בעצמות הלסת. רופא שיניים מקצועי, המתמחה בטיפולים מורכבים לשיקום הפה, יכול לבצע טיפול לתיקון שתלים. שתלים יכולים להיפגע מסיבות שונות ואחת מהן היא מחלת חניכיים. הסיבה למחלת חניכיים היא במקרים רבים הזנחה של הגיינת הפה. על כן, בכל טיפול הכולל שתלים דנטליים, חשוב לשמור על צחצוח מתאים של השיניים וניקיון החניכיים בכל יום. 

כתרים בשיניים

כתרים בשיניים גם כן רלוונטיים למצבים בהם יש חוסר בשיניים. הכתרים יכולים להיבנות מעל השתלים הדנטליים ולמעשה לתפקד כשן תותבת לכל דבר. אם אתם זקוקים לטיפולים מורכבים הכוללים קיבוע תותבות על גבי שתלים, אתם מוזמנים לפנות למרפאת ד"ר צבי שפרבר הממוקמת באיזור מרכזי ומטפלת בלקוחות רבים מכל איזור המרכז. הטיפולים מותאמים למצב השיניים והחניכיים שלכם ומתבצעים לאחר אבחון מעמיק של עצם הלסת. 

מרפאת ד"ר צבי שפרבר מציעה ללקוחותיה - התקנת תותבות על גבי שתלים

לבדיקת אבחון ראשוני במרפאת ד"ר צבי שפרבר ללא עלות, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר האינטרנט של מרפאת ד"ר צבי שפרבר ונציג המרפאה יחזור אליכם בהקדם. הטיפולים במרפאת ד"ר צבי שפרבר מתבצעים על-ידי מיטב רופאי השיניים בתחום שיקום הפה ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאבחון מצב השיניים.   
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule