תיקון שתלים

מאמרים נוספים:

מה ניתן לעשות במקרה וטיפול בהשתלת שיניים לא הצליח? אחוז המקרים בהם שתלים בשיניים לא נקלטו הם נמוכים, אך מקרים כאלה יכולים לקרות מסיבות שונות ולאו דווקא מטיפול לא נכון של רופא השיניים. במקרה ושתל לא נקלט בצורה טובה או גרם לזיהומים יש אפשרות לבצע תיקון שתלים ולפתור את הבעיה של המטופל. בכדי לבצע תיקון של שתלים בצורה טובה ומקצועית, כדאי לפנות למרפאה העוסקת בתחום שיקום הפה ושתלים דנטליים.

שתלים בפה לשיקום מלא של השיניים

במצב בו יש צורך בתיקון של שתלים או בטיפול בשיקום הפה, רופא השיניים יכול להמליץ למטופל על האופציות הרלוונטיות למצב החניכיים ומצב שתלים בפה. שיקום מלא של השיניים יכול להתבצע בהרדמה מקומית או הרדמה כללית תלוי בהליך הטיפול של רופא השיניים.

שתלים צרים

בטיפולים לשיקום הפה, במטופלים עם חוסר בעצם במימד הרוחבי של הלסת, יש צורך בטיפול באמצעות שתלים צרים. השתלים הצרים נחשבים לאופציה טיפולית יעילה במצבים מסויימים בהם לא ניתן להחדיר שתל בקוטר סטנדרטי.
 

תותבות על גבי שתלים

אחת הדרכים לשקם את הפה בצורה יעילה ומהירה היא על-ידי התקנה של תותבות על גבי שתלים. בשיטה הזו אין צורך בהשתלות רבות בכל הפה, אלא בשתלים במקומות מסויימים בכדי לתמוך ולהחזיק את התותבות הקבועות. הטיפולים להתקנת תותבות על שתלים קצרים בדרך כלל מאפשרים שיקום הפה בצורה טובה ומהירה יותר משתלים בכל הפה.

מרפאת ד"ר צבי שפרבר מציעה טיפולים לתיקון שתלים

מתלבטים בנוגע לתיקון שתלים? אם אתם זקוקים לטיפול בבעיות שנוצרו בחלל הפה עקב החדרה של שתלים דנטליים, אתם מוזמנים לפנות למרפאה של ד"ר צבי שפרבר הנמצאת במיקום מרכזי בבני ברק. מרפאת ד"ר צבי שפרבר מטפלת באלפי מטופלים כבר מעל 20 שנה בטיפולים שונים בשיניים הכוללים התקנת תותבות על שתלים, תיקון של שתלים פגועים וטיפולים מקצועיים של שיקום הפה. שיניים וחניכיים בריאים הם חשובים לבריאות הגוף והנפש של כל אדם. לכן, אם יש טיפול שיניים שחשוב לבצע אותו, דחייה של הטיפול רק תגרום יותר נזק ותגרור לטיפולים יקרים ומורכבים יותר. מרפאת צבי שפרבר מציעה לכל מטופל גם טיפולים משמרים לבריאות הפה לשנים ארוכות וטובות.
 
 

קבעו תור במרפאת השיניים בטלפון 074-769-14-40 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

אל תדחו למחר את כאב השיניים של היום!

phone2, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-40

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

tzvikasperber@gmail.com

כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 131, בני ברק

שעות פעילות: א'-ה' 10:00-18:00
שעות נוספות בתיאום טלפוני

location4, location, map, marker, pin
clock, clock, time, schedule